Yhteystiedot

AK Pumppuhuolto-Team Oy

Huolto / Toimisto

Kimalaisentie 12, 01490 Vantaa

puh. 020 741 8970

toimisto@huoltoteam.fi

 

Kaukovalvonta / Valvomo

Raappavuorenreuna 8 D

01620 Vantaa

tilaukset@huoltoteam.fi

24 H PÄIVYSTYS

Pumppaamohuolto ja saneeraus
020 741 8970


Viemärihuolto
020 741 8971


Viemärisaneeraus
020 741 8979

Viemärien TV-kuvaukset
020 741 8970


 

Verkkolaskutusosoite:

Operaattori: OpusCapita Group Oy - Itella (003710948874) OVT-tunnus: 003723771772
Skannauspalveluosoitteet: OpusCpita

Sähköposti (PDF-liitetiedostot)

Skannauksen sähköpostiosoite:
AKPumppuhuoltoteamOy.FI.P.108699-0@docinbound.com

Paperilaskut:

Postilokero: 27431
Postinumero: 00063
Paikkakunta: LASKUNET

Henkilökunta

Aleksi Kasari

Toimitusjohtaja

0442813199 aleksi.kasari@huoltoteam.fi

Asseri Kasari

Varatoimitusjohtaja

050 442 4502 asseri.kasari@huoltoteam.fi

Juhani Juvonen

Avainasiakaspäällikkö

0408670373 juhani.juvonen@huoltoteam.fi

Pekka Miilumäki

Huoltopäällikkö

050 447 1256 pekka.miilumaki@huoltoteam.fi

Jarno Hiitola

Sukitus ja viemärisaneeraus

040 7707 582 jarno.hiitola@huoltoteam.fi

Miikka Peltomaa

Sukitustyönjohto

050 472 2992 miikka.peltomaa@huoltoteam.fi

Jeremias Mattila

Myyntiedustaja

050 472 3377 jeremias.mattila@huoltoteam.fi

Besnik Gecaj

Pumppaamohuolto ja saneeraus

044 972 8138 besnik.gecaj@huoltoteam.fi

Tuukka Äärelä

Pumppaamohuolto ja saneeraus

0505272363 tuukka.aarela@huoltoteam.fi

Carl Schmidt

Pumppaamohuolto ja saneeraus

0400921709 carl.schmidt@huoltoteam.fi

Anthony Stephens

Viemärihuolto

0442306661 anthony.stephens@huoltoteam.fi

Jonne Kinnari

Viemärikuvaus

050 471 6699 jonne.kinnari@huoltoteam.fi

Ota Yhteyttä

Voit ottaa yhteyttä alla olevalla lomakkeella